2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig aannemer en Werktuigbouwkundig/Elektrotechnisch aannemer Nieuwbouw MFA Rijpelberg in Helmond
Beschreibung: Voor de nieuwbouw van de multifunctionele accommodatie Rijpelberg in Helmond selecteren wij in de Selectiefase maximaal vijf (5) gegadigden per perceel om deel te nemen aan de Gunningsfase. Perceel 1 Bouwkundig aannemer Perceel 2 Werktuigbouwkundig en Elektrotechnisch aannemer Nieuwbouw multifunctionele accommodatie Rijpelberg: perceel 1 Bouwkundige werkzaamheden, perceel 2 Werktuigbouwkundige en Elektrotechnische werkzaamheden.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: In de 1e fase van deze aanbesteding (de Selectiefase) selecteren wij maximaal vijf (5) gegadigden die uitgenodigd worden voor de 2e fase van deze aanbesteding (de Gunningsfase).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouwkundig aannemer Nieuwbouw MFA Rijpelberg in Helmond
Beschreibung: Perceel 1 Voor de nieuwbouw van de multifunctionele accommodatie Rijpelberg in Helmond selecteren wij in de Selectiefase maximaal vijf (5) bouwkundig aannemers om deel te nemen aan de Gunningsfase. Nieuwbouw multifunctionele accommodatie Rijpelberg: perceel 1 bouwkundige werkzaamheden.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Werktuigbouwkundig en Elektrotechnisch aannemer
Beschreibung: Perceel 2 Voor de nieuwbouw van de multifunctionele accommodatie Rijpelberg in Helmond selecteren wij in de Selectiefase maximaal vijf (5) Werktuigbouwkundig en Elektrotechnisch aannemers om deel te nemen aan de Gunningsfase. Nieuwbouw multifunctionele accommodatie Rijpelberg: perceel 2 Werktuigbouwkundige en Elektrotechnische werkzaamheden.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen