2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania do generowania masowych wydruków z plików PDF dla systemów drukujących wysokiej wydajności wraz z infrastrukturą serwerową
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania do generowania masowych wydruków z plików PDF dla systemów drukujących wysokiej wydajności wraz z infrastrukturą serwerową. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: BZ.26.364.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania do generowania masowych wydruków z plików PDF dla systemów drukujących wysokiej wydajności wraz z infrastrukturą serwerową.
Menge: 1 Stück