2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem dla OSP w Wieniawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem dla OSP w Wieniawie. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieniawie o minimalnych parametrach technicznych i wymogach określonych w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Dostarczony samochód musi być fabrycznie nowy, kompletny oraz wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, gotowy do użytku, przygotowany do rejestracji na terenie RP.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z pełnym wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieniawie. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieniawie o minimalnych parametrach technicznych i wymogach określonych w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Dostarczony samochód musi być fabrycznie nowy, kompletny oraz wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, gotowy do użytku, przygotowany do rejestracji na terenie RP.
Interne Kennung: ZP.2710.1.2025
Menge: 1 Stück