2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf - aanmeld- en instroomproces mbo en vavo
Beschreibung: Wij willen de communicatie met studenten tijdens aanmeld en instroom fase verbeteren door de kanalen uit te bereiden en het proces voor de student inzichtelijk te maken. Om deze informatievoorziening te ondersteunen is een integratie van de gewenste applicatie met CAMBO, RIO en de registers van DUO noodzakelijk. Verder is integratie met het SIS noodzakelijk om daar de inschrijving te kunnen administreren. Deze oplossing moet zowel de MBO studenten als het VAVO kunnen ondersteunen bij de aanmeld- en in stroom processen. De student kan, gedurende de aanmelding, alle relevante opleidingsspecifieke en/of persoonlijke informatie vastleggen en delen met ROC MN ten behoeve van de onderwijskundige intake. De student kan zelf een afspraak plannen, wijzigen en wordt geïnformeerd over en herinnerd aan de afspraak als dat aan de orde is. Dit alles verhoogt de betrokkenheid en het inzicht van de student in het intakeproces en verlaagt de administratieve lasten doordat de student zelf in control is. 1,00
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij doen een beroep op artikel 2.32 AW 2012. • Laptops zijn een direct noodzakelijk leermiddel en zijn cruciaal voor de deelname aan de door ons aangeboden opleidingen, zowel voor de zelf-betalende student als voor die studenten die via het FIS een laptop ter beschikking krijgen; • Om de gelijke kansen en toegang tot het onderwijs te waarborgen is de beoogde dienstverlening een kwalitatieve voorwaarde. Dit sluit aan bij de strategische doelstellingen van ROC MN (pijler ‘Student centraal’ en het draagt bij aan een optimale ondersteuning van studenten binnen het onderwijsproces. Door te zorgen voor de beschikbaarheid van deze laptops voldoen wij aan de wettelijke verplichting tot toegankelijk onderwijs voor iedereen. • In november 2022 de Tweede Kamer een motie heeft aangenomen waarin wordt bepaald dat vanaf 2024 jaarlijks 10 miljoen euro structureel gereserveerd dient te worden voor de kosteloze beschikbaarstelling van boeken en licenties voor mbo-studenten jonger dan 18 jaar. Ondanks dat de motie gericht was op de vakgebieden taal, rekenen basisvaardigheden en burgerschap, is later besloten dat het voor alle leermiddelen van toepassing is: https://mbodigitaal.nl/2024/04/tijdelijke-regeling-gratis-leermiddelenvoor-taal-rekenen-en-burgerschap-voor-mbo-studenten-onder-de-18/ Kamerstukken II 2022/2023, 31 524, nr. 526 • De beoogd leverancier heeft de voucher volledig geïntegreerd met de bestaande processen binnen ROC MN. De voucher van de beoogd leverancier faciliteert het integrale leermiddelenproces van onze schoolorganisatie en maakt mede daarmee flexibel, toegankelijk en gepersonaliseerd onderwijs mogelijk. Het proces rond het inrichten van de webshop, de afstemming op de opleidingscode is tot in de puntjes verfijnd. Resultaat is dat studenten altijd een voor de gekozen opleiding passende laptop kiezen. We willen deze faciliteiten aan al onze studenten bieden, ook aan studenten waarvoor ROC MN de betaling doet. • Op dit moment is er geen andere leverancier bekend die deze dienstverlening en leveringen volledig geïntegreerd kan aanbieden, behalve The Rent Company (handelend onder de naam van Studywise). Op dit moment is geen andere leverancier bekend die deze leveringen op deze wijze kan aanbieden.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Interne Kennung: 1