See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżąca oraz okresowa obsługa przeciwwybuchowych systemów ochronnych zabudowanych na układach technologicznych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 01.06.2026 do 31.12.2028
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia, którego dotyczy postępowanie jest Bieżąca oraz okresowa obsługa przeciwwybuchowych systemów ochronnych zabudowanych na układach technologicznych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 01.06.2026 do 31.12.2028 r.
Interne Kennung: NLP/PZP/18/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia, którego dotyczy postępowanie jest Bieżąca oraz okresowa obsługa przeciwwybuchowych systemów ochronnych zabudowanych na układach technologicznych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 01.06.2026 do 31.12.2028 r