2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ketelombouw slibverbrandingsinstallatie (lijn 1 en 4)
Beschreibung: Ketelombouw slibverbrandingsinstallatie (lijn 1 en 4). Zie voor meer informatie de bijgevoegde selectieleidraad. Zie selectieleidraad
Interne Kennung: SNB202409
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht: ketelombouw
Beschreibung: Zie selectieleidraad
Interne Kennung: 1