See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie komponentów oprogramowania dla Platformy Usług Inteligentnych (PUI), obejmująca System integracyjno-orkiestracyjny w ramach projektu „e-Zdrowie KPO”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wdrożenie oraz utrzymanie komponentów oprogramowania dla Platformy Usług Inteligentnych (PUI) w ramach projektu „e-Zdrowie KPO” spełniających wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej „OPZ”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ) Zamówienie obejmuje dostawę, wdrożenie oraz utrzymanie Systemu integracyjno-orkiestracyjnego wchodzącego w skład Platformy Usług Inteligentnych (PUI) do obsługi analiz badań obrazowych z wykorzystaniem Modeli Sztucznej Inteligencji (SI) oraz przeprowadzeniem instruktaży stanowiskowych i wsparciem użytkowników w zakresie możliwości wykorzystania systemu; 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniki nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 53165-2026
Interne Kennung: ZPRZ.270.241.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung