465797-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff (EN 590) – Rámcová dohoda - Nafta pro LMB 2022 - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda - Nafta pro LMB 2022 - 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a dodavatelem na poskytování dodávek motorové nafty dle ČSN EN 590+A1, včetně dopravy a stočení dovezené nafty do zásobníků zadavatele v jeho střediscích v požadovaném množství a kvalitě, a to dle potřeb a poptávky zadavatele, v maximálním množství 2.952.321,38 litrů za dobu 4 let. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci (zejm. v návrhu rámcové dohody).
Vorherige Bekanntmachung46864-2024
Interne KennungRámcová dohoda - Nafta pro LMB 2022 - 2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
LosLOT-0001