465803-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Konkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Kardiologicznym, Pododdziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Kardiologicznym, Pododdziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Kardiologicznym, Pododdziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.06.2025 r. do 31.12.2026 r. wynosi 12 828 godzin.
Interne KennungDSO.113.25.2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
LosLOT-0001