465805-2026 - Wettbewerb
Polen – Medienspeicher- und -lesegeräte – Rozbudowa przestrzeni dyskowej w Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa przestrzeni dyskowej w Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku fabrycznie nowych i nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie modułów Dell A310 wraz z instalacją i rekonfiguracją oraz półek dyskowych Huawei wraz z instalacją i rekonfiguracją obecnego środowiska. 2. Zakres zamówienia Zakres zamówienia podzielony został na dwie niżej wymienione części: 2.1. CZĘŚĆ I – dostawa modułów Dell A310 o pojemności min. 240TB dla obecnie posiadanych urządzeń Dell PowerScale wraz z instalacją i rekonfiguracją obecnego środowiska – 4 szt. 2.2. CZĘŚĆ II –dostawa półek dyskowych Huawei dla obecnie posiadanych urządzeń Huawei Dorado 5000 V6 wraz z instalacją i rekonfiguracją obecnego środowiska – 4 szt. 2.3. Szczegółowy zakres i opis parametrów technicznych urządzeń będących przedmiotem niniejszego zamówienia, określony został w Załączniku Nr 1 do Oferty – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ), odpowiednio dla danej części zamówienia.
Interne Kennung: I.261.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa modułów Dell A310
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostawa na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku fabrycznie nowych i nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie modułów Dell A310 wraz z instalacją i rekonfiguracją obecnego środowiska. CZĘŚĆ I – modułów Dell A310 o pojemności min. 240TB dla obecnie posiadanych urządzeń Dell PowerScale wraz z instalacją i rekonfiguracją obecnego środowiska – 4 szt.
Interne Kennung: I.261.7.10.1.2026
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa dostawa półek dyskowych Huawei
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostawa na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku fabrycznie nowych i nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie półek dyskowych Huawei wraz z instalacją i rekonfiguracją obecnego środowiska. CZĘŚĆ II – dostawa półek dyskowych Huawei dla obecnie posiadanych urządzeń Huawei Dorado 5000 V6 wraz z instalacją i rekonfiguracją obecnego środowiska – 4 szt.
Interne Kennung: I.261.10.2.2026