See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT - beheer Drents Museum
Beschreibung: Het Drents Museum wil het beheer van de ICT-omgevingen opnieuw aanbesteden en onderbrengen bij één leverancier. De leverancier beheert de omgevingen, biedt daarnaast ondersteuning bij technische en functionele aanpassingen en heeft voldoende kennis beschikbaar om kwaliteit, veiligheid, continuïteit, innovatie en toekomstvastheid van de ICT-omgevingen te borgen. Op grond van artikel 2.57a van de Aanbestedingswet 2012 worden enkele documenten niet openbaar gepubliceerd via TenderNed/Mercell. Openbaarmaking van deze documenten zou de beveiliging van de ICT omgeving, de openbare orde of de bedrijfscontinuïteit van het Drents Museum kunnen schaden. Het betreft documenten met informatie waarvan ongecontroleerde verspreiding risico’s met zich meebrengt. De volgende bijlagen worden daarom niet openbaar gepubliceerd en uitsluitend op verzoek beschikbaar gesteld via de berichtenmodule in Mercell: • Bijlage 1 – Programma van Eisen • Bijlage 8 – Beschrijving huidige situatie • Bijlage 9 – Eerstelijns werkzaamheden • Bijlage 10 – Inventarisatie applicaties • Bijlage 11 – SLA ICT beheer Drents Museum Iedere kandidaat-inschrijver kan een verzoek tot inzage indienen en ontvangt, na verificatie van de aanmelding, op gelijke wijze toegang tot dezelfde documenten. De documenten worden onder vertrouwelijkheid verstrekt en mogen niet verder worden verspreid.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000