See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych - umowa ramowa ZP9/A/5/2026
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych (zwanych również asortymentem) dla potrzeb oddziałów Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o., na podstawie umowy ramowej, zamawianych przez Aptekę szpitalną w asortymencie oraz wymaganiach bezwzględnych określonych w formularzu asortymentowo - cenowym - załącznik nr 1 do SWZ. Załącznik nr 1 do SWZ określa orientacyjną ilość produktów leczniczych. W okresie obowiązywania Umowy Zamawiający zobowiązany jest do zamówienia dostaw o wartości co najmniej 40% łącznego maksymalnego wynagrodzenia określonego w § 2 ust. 1 Umowy, której wzór stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ. Dostawa asortymentu będzie realizowana na podstawie zamówień częściowych na koszt i ryzyko Wykonawcy do Apteki szpitalnej w terminie 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 262569-2026
Interne Kennung: ZP9/A/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Żywienie pozajelitowe, dojelitowe i doustne
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 A do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 B do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Albuminy
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 C do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Leki doustne
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 D do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Insuliny
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 E do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Leki różne
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 F do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Kontrasty do tomografii komputerowej
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 G do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Leki różne
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 H do SWZ.
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Leki
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 I do SWZ.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Leki
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 J do SWZ.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Antybiotyki w iniekcji i doustne
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 K do SWZ.
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Leki
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 L do SWZ.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Leki
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 Ł do SWZ.
Interne Kennung: Część 13