See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2024-0159 - Toestandsinspecties civiele constructies stadsdelen West, Westpoort en Noord
Beschreibung: Scope van de opdracht De opdracht omvat het uitvoeren van toestandsinspecties aan civiele constructies binnen de stadsdelen West, Westpoort en Noord. Onder de toestandsinspectie wordt verstaan gerichte waarneming voor het vaststellen van de toestand en het functioneren van objecten en bouwdelen. Tevens wordt vanuit deze inspectie getoetst of het bijbehorende onderhoudsconcept van het beheerobject nog juist is of geactualiseerd moet worden. Werkzaamheden: •Inventariseren van objectgegevens. •Decomponeren van objecten waar dit nog niet gedaan is of waar het niet overeenkomt. •Beoordelen van objecten aan de hand van de conditiemeting NEN 2767. •Inzichtelijk maken van de actuele toestand op bouwdeelniveau. •Inzichtelijk maken van de aanwezige risico’s. •Bepalen en/of vaststellen van de onderhoudsmaatregelen.
Interne Kennung: AI 2024-0159
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000