2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sotsiaaltransporditeenuse osutamine Kuusalu valla elanikele
Beschreibung: Riigihanke eesmärk on leida Kuusalu valla elanike, sealhulgas puuetega ja erivajadustega inimeste transporditeenuse pakkuja. Sotsiaaltransporditeenust osutatakse muuhulgas isikutele, kes vajavad turvalist transporti ravi-, rehabilitatsiooni-, õppeasutusse või tööle sõitmiseks ning avalike teenuste kasutamiseks koos abistamisega transpordivahendisse sisenemisel ja väljumisel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311915-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000