See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava prehrambnega blaga (konvencionalna in ekološka živila)
Beschreibung: Sukcesivna dobava konvencionalnih in živil iz shem kakovosti po sklopih.
Interne Kennung: JN-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bio meso
Beschreibung: Sukcesivna nabava bio mesa
Interne Kennung: 506905
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0002
Titel: Mleko in mlečni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna nabava mleka in mlečnih izdelkov
Interne Kennung: 506906
Haupteinstufung (cpv): 15511000 Milch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Kruh in pekovsko pecivo
Beschreibung: Sukcesivna nabava kruha in pekovskega peciva
Interne Kennung: 506907
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0004
Titel: Meso in mesni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna nabava mesa in mesnih izdelkov
Interne Kennung: 506908
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Perutnina in perutninski izdelki
Beschreibung: Sukcesivna nabava perutnine in perutninskih izdelkov
Interne Kennung: 506909
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0006
Titel: Ostalo prehrambeno blago
Beschreibung: Sukcesivna nabava ostalega prehrambenega blaga
Interne Kennung: 506910
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0007
Titel: Zamrznjene gotove jedi
Beschreibung: Sukcesivna nabava zamrznjenih gotovih jedi
Interne Kennung: 506911
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0008
Titel: Zamrznjene mesne gotove jedi
Beschreibung: Sukcesivna nabava zamrznjenih mesnih gotovih jedi
Interne Kennung: 506912
Los: LOT-0009
Titel: Ribe in morski sadeži
Beschreibung: Sukcesivna nabava rib in morskih sadežev
Interne Kennung: 506913
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15250000 Meeresfrüchte
Los: LOT-0010
Titel: Slaščičarsko pecivo
Beschreibung: Sukcesivna nabava slaščičarskega peciva
Interne Kennung: 506914
Haupteinstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0011
Titel: Sokovi, nektarji, sirupi
Beschreibung: Sukcesivna nabava sokov, nektarjev in sirupov
Interne Kennung: 506915
Haupteinstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Los: LOT-0012
Titel: Testenine
Beschreibung: Sukcesivna nabava testenin
Interne Kennung: 506916
Haupteinstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0013
Titel: Sadje in zelenjava
Beschreibung: Sukcesivna nabava sadja in zelenjave
Interne Kennung: 506917
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0014
Titel: Žita, kaše, kosmiči in mlevski izdelki
Beschreibung: Sukcesivna nabava žit, kaš, kosmičev in mlevskih izdelkov
Interne Kennung: 506918
Haupteinstufung (cpv): 03211000 Getreide
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
Los: LOT-0015
Titel: Zamrznjena zelenjava in sadje
Beschreibung: Sukcesivna nabava zamrznjene zelenjave in sadja
Interne Kennung: 506919
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0016
Titel: Bio mlečni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna nabava bio mlečnih izdelkov
Interne Kennung: 506920
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0017
Titel: Bio izdelki iz sadja
Beschreibung: Sukcesivna nabava bio izdelkov iz sadja
Interne Kennung: 506921
Haupteinstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
Los: LOT-0018
Titel: Sendviči
Beschreibung: Sukcesivna nabava sendvičev
Interne Kennung: 506922
Haupteinstufung (cpv): 15811510 Sandwiches
Los: LOT-0019
Titel: Sladoled
Beschreibung: Sukcesivna nabava sladoleda
Interne Kennung: 506923
Haupteinstufung (cpv): 15555100 Speiseeis