2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en in dienst stellen van infuus- en spuitpompen inclusief dockings, verbruiksgoederen en onderhoud
Beschreibung: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren en in dienst stellen van infuus- en spuitpompen inclusief dockings, verbruiksgoederen en onderhoudskosten De raamovereenkomst heeft en looptijd van 4 jaar met tweemaal stilzwijgend verlengbaar voor telkens 2 jaar door de opdrachtgever. Motivatie langere periode: spuit- en infuuspompen hebben een langere levensduur dan 4 jaar De raamovereenkomst kan worden gehanteerd door volgende 2 ziekenhuizen: vzw Maria Middelares Gent en OLV van Lourdes ZIekenhuis Waregem.
Interne Kennung: PPP0QV-2719/6078/2026/2719
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Infuus- en spuitpompen inclusief verbruiksgoederen en onderhoud
Beschreibung: Het betreft hier de vervanging van een vermoedelijke hoeveelheid van 600 stuks infuus- en spuitpompen + toebehoren en onderhoud gedurende de looptijd van het contract
Interne Kennung: 2026/2719 1_1
Los: LOT-0002
Titel: infuus-en spuitpompen inclusief verbruiksgoederen en onderhoud (oncologie)
Beschreibung: Het betreft hier de vervanging van infuus- en spuitpompen + toebehoren en onderhoud gedurende de looptijd van het contract met als specifieke doelgroep "oncologie"
Interne Kennung: 2026/2719_2