See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Power BI specialist – dataproducten - cluster MO
Beschreibung: Jij ben van data! Binnen de gemeente Rotterdam is er een groeiende behoefte om voor diverse vraagstukken meer informatie gestuurd te gaan werken en daarbij slimmer gebruik te maken van interne en externe data. Om dat voor elkaar te krijgen hebben we jou nodig!
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000