465968-2026 - Ergebnis
Polen – Personalcomputer – Dostawa sprzętu komputerowego dla CI TASK w ramach projektu: Chmurowa platforma (CAISE) do wytwarzania uniwersalnych usług inteligentnych dla różnych obszarów zastosowań
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego dla CI TASK w ramach projektu: Chmurowa platforma (CAISE) do wytwarzania uniwersalnych usług inteligentnych dla różnych obszarów zastosowań
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego dla CI TASK w ramach projektu: Chmurowa platforma (CAISE) do wytwarzania uniwersalnych usług inteligentnych dla różnych obszarów zastosowań. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. Zakres i wielkość zamówień podstawowych: Monitor 27" 30 szt., Komputer przenośny 30 szt., Torba do laptopa 30 szt., Stacja dokująca 30 szt., Mysz 30 szt., klawiatura 30 szt., i zamówień objętych prawem opcji: Monitor 27" 20 szt., Komputer przenośny 20 szt., Torba do laptopa 20 szt., Stacja dokująca 20 szt., Mysz 20 szt., klawiatura 20 szt. 3. Dostawy w ramach prawa opcji, będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, po cenach i na warunkach wskazanych w złożonej ofercie. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanych produktów, charakteryzując je poprzez wskazanie w formularzu rzeczowo-cenowym, zawartym w formularzu oferty, wymaganych informacji umożliwiających identyfikację zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Formularz stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu. Zamawiający wymaga ponadto złożenia przedmiotowych środków dowodowych. Szczegółowe informacje zawiera Rozdział VIII SWZ. 7. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, bez wcześniejszej eksploatacji, sprawny technicznie, wolny od wad prawnych i fizycznych, będzie zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 8. Złożona przez Wykonawcę Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały przedmiot niniejszego zamówienia. 9. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dostarczył przedmiot zamówienia do siedziby CI TASK w Gdańsku na swój koszt, w terminie ustalonym z Zamawiającym. Odpowiedzialność i wszelkie ryzyko do momentu dostawy do Zamawiającego ponosi Wykonawca. Przedmiot Umowy zostanie dostarczony do budynku CK STOS Politechniki Gdańskiej, przy ul. Traugutta 75 w Gdańsku. Koszty przewozu, opakowania, ubezpieczenia na czas przewozu, złożenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uprzątnięcia terenu po dostawie ponosi Wykonawca
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego dla CI TASK w ramach projektu: Chmurowa platforma (CAISE) do wytwarzania uniwersalnych usług inteligentnych dla różnych obszarów zastosowań. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji. Zakres i wielkość zamówień podstawowych: 1 Monitor 27" 30 szt. 2 Komputer przenośny 30 szt. 3 Torba do laptopa 30 szt. 4 Stacja dokująca 30 szt. 5 Mysz 30 szt. 6 klawiatura 30 szt. i zamówień objętych prawem opcji 1 Monitor 27" 20 szt. 2 Komputer przenośny 20 szt. 3 Torba do laptopa 20 szt. 4 Stacja dokująca 20 szt. 5 Mysz 20 szt. 6 klawiatura 20 szt. 3. Dostawy w ramach prawa opcji, będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, po cenach i na warunkach wskazanych w złożonej ofercie. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanych produktów, charakteryzując je poprzez wskazanie w formularzu rzeczowo-cenowym, zawartym w formularzu oferty, wymaganych informacji umożliwiających identyfikację zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Formularz stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu. Zamawiający wymaga ponadto złożenia przedmiotowych środków dowodowych. Szczegółowe informacje zawiera Rozdział VIII SWZ. 7. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, bez wcześniejszej eksploatacji, sprawny technicznie, wolny od wad prawnych i fizycznych, będzie zgodny z zaleceniami, normami i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 8. Złożona przez Wykonawcę Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały przedmiot niniejszego zamówienia. 9. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dostarczył przedmiot zamówienia do siedziby CI TASK w Gdańsku na swój koszt, w terminie ustalonym z Zamawiającym. Odpowiedzialność i wszelkie ryzyko do momentu dostawy do Zamawiającego ponosi Wykonawca. Przedmiot Umowy zostanie dostarczony do budynku CK STOS Politechniki Gdańskiej, przy ul. Traugutta 75 w Gdańsku. Koszty przewozu, opakowania, ubezpieczenia na czas przewozu, złożenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uprzątnięcia terenu po dostawie ponosi Wykonawca
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji, w ilościach nie większych niż wskazane w tabeli zawartej w Rozdziale III ust. 3 SWZ (20 szt. każdej z pozycji), będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, po cenach i na warunkach wskazanych w złożonej ofercie. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu.