See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa z rozbudową i zmianą sposobu użytkowania budynku nr 64 wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Bemowie Piskim – postępowanie nr 22/RB
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa z rozbudową i zmianą sposobu użytkowania budynku nr 64 wraz z infrastrukturą towarzyszącą. W ramach inwestycji wykonane zostaną: roboty rozbiórkowe; przebudowa ścian; część stropów; cały stropodach; termomodernizacja budynku; wymiana stolarki okiennej i drzwiowej; roboty wykończeniowe; nawierzchnia parkingów; ciągów pieszych i ciągów pieszo-jezdnych; wiat; ogrodzenia; przyłączy i instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz systemów alarmowych. W ramach zadania należy dokonać wycinki drzew zgodnie z projektem inwentaryzacji zieleni i gospodarki drzewostanem. Nasadzenia zamienne należy wykonać zgodnie z załączoną specyfikacją techniczną – nasadzenia drzew/krzewów na terenach kompleksów wojskowych oraz decyzją na wycinkę. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2, 3, 4, 6, 7 i 8 do SWZ. 2. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy: minimum 36 miesięcy – maksimum 60 miesięcy. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczony sprzęt i wyposażenie na okres: minimum 24 miesiące – maksimum 36 miesięcy. Okres gwarancji i pielęgnacji nasadzeń zamiennych: 36 miesięcy od dnia nasadzenia. Okres rękojmi: 60 miesięcy – wg art. 568 § 1 K.C. 3. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: minimum 1065 dni od daty podpisania umowy, maksimum 1156 dni od daty podpisania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 309899-2025
Interne Kennung: 22/RB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001