465988-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittellösungen – Dostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 1 – wiskoelastyk o cechach kohezyjnych - NaHA 1.4% pakiet nr 2 – wiskoelastyk o cechach kohezyjnych - NaHA 1.6% pakiet nr 3 – wiskoelastyk o cechach kohezyjnych - NaHA 1.8% pakiet nr 4 – wiskoelastyk o cechach dyspersyjnych - NaHA 3.0% 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Interne KennungZP.2710.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Dostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 1 – wiskoelastyk o cechach kohezyjnych - NaHA 1.4% 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, może skorzystać z prawa opcji i powiększyć ilość realizowanych zamówień wyszczególnionych w w załączniku do SWZ jako opis przedmiotu zamówienia, jednak nie więcej niż o 30% wartości brutto umowy. Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) skorzystanie z prawa opcji nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy, w szczególności większe niż przewidywane zapotrzebowanie; 2) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 3) cena jednostkowa artykułów zamawianych w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w ofercie złożonej przez Wykonawcę (załącznik do SWZ); 4) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w czasie trwania umowy; 5) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, tj. poprzez złożenie zamówienia szczegółowego. Brak stosownego zamówienia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego w całości lub w części (jeśli Zamawiający skorzysta częściowo z zamówień opcjonalnych); 6) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i we wzorze umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówień objętych opcją nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy w rozumieniu art. 454 ustawy Pzp oraz nie wymaga aneksowania umowy.
LosLOT-0002
Titel2. Dostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 2 – wiskoelastyk o cechach kohezyjnych - NaHA 1.6% 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0003
Titel3. Dostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 3 – wiskoelastyk o cechach kohezyjnych - NaHA 1.8% 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0004
Titel4. Dostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów wiskoelastycznych dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 4 – wiskoelastyk o cechach dyspersyjnych - NaHA 3.0% 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.