2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż wyposażenia przebudowywanego budynku szkoły na Urząd Miejski w Wojniczu („stara” i „nowa” część)
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia przebudowywanego budynku szkoły na Urząd Miejski w Wojniczu – „stara” i „nowa” część, w podziale na 2 zakresy zamówienia: 3.1.1. Zakres 1 – Dostawa i montaż wyposażenia w pomieszczeniu socjalnych „starej” części przebudowywanego budynku szkoły na Urząd Miejski w Wojniczu, która obejmuje wyposażenie meblowe i sprzęt AGD. 3.1.2. Zakres 2 – Dostawa i montaż wyposażenia w „starej” i „nowej” części przebudowywanego budynku szkoły na Urząd Miejski w Wojniczu, która obejmuje wyposażenie meblowe, elementy marketingowe, oświetlenie liniowe, żaluzje okienne, folię okienną, grafiki ścienne i sprzęt AGD. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Dokumentacja projektowa.
Interne Kennung: FZP.271.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 10.1. Z postępowania wyklucza się Wykonawcę, wobec którego zachodzą przesłanki wykluczenia z postępowania określone: 10.1.1. w art. 108 ust. 1 ustawy PZP 10.1.2. w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 poz. 514). 10.1.3. w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576. 10.2. Wykonawca może zostać wykluczony przez Zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia. 10.3. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 5 PZP, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łącznie następujące przesłanki: 10.3.1. naprawił lub zobowiązał się do naprawienia szkody wyrządzonej przestępstwem, wykroczeniem lub swoim nieprawidłowym postępowaniem, w tym poprzez zadośćuczynienie pieniężne; 10.3.2. wyczerpująco wyjaśnił fakty i okoliczności związane z przestępstwem, wykroczeniem lub swoim nieprawidłowym postępowaniem oraz spowodowanymi przez nie szkodami, aktywnie współpracując odpowiednio z właściwymi organami, w tym organami ścigania, lub zamawiającym; 10.3.3. podjął konkretne środki techniczne, organizacyjne i kadrowe, odpowiednie dla zapobiegania dalszym przestępstwom, wykroczeniom lub nieprawidłowemu postępowaniu, w szczególności: 10.3.4. zerwał wszelkie powiązania z osobami lub podmiotami odpowiedzialnymi za nieprawidłowe postępowanie wykonawcy, 10.3.4.1. zreorganizował personel, 10.3.4.2. wdrożył system sprawozdawczości i kontroli, 10.3.4.3. utworzył struktury audytu wewnętrznego do monitorowania przestrzegania przepisów, wewnętrznych regulacji lub standardów, 10.3.4.4. wprowadził wewnętrzne regulacje dotyczące odpowiedzialności i odszkodowań za nieprzestrzeganie przepisów, wewnętrznych regulacji lub standardów. 10.4. Zamawiający ocenia, czy podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w pkt 10.3. SWZ są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu Wykonawcy. Jeżeli podjęte przez Wykonawcę czynności nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, Zamawiający wyklucza Wykonawcę. 10.5. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia żaden z Wykonawców nie może podlegać wykluczeniu z postępowania. W przypadku korzystania przez Wykonawcę z zasobów innego podmiotu na zasadach określonych w pkt 11.4. SWZ, podmiot ten także nie może podlegać wykluczeniu z postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001