465994-2026 - Wettbewerb
Polen – Tastbildschirme – Dostawa sprzętu multimedialnego i komputerowego na potrzeby projektu ENACT 15mC realizowanego na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej, w podziale na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu multimedialnego i komputerowego na potrzeby projektu ENACT 15mC realizowanego na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej, w podziale na części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu multimedialnego i komputerowego na potrzeby projektu ENACT 15mC realizowanego na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej w podziale na części zgodnie z poniższym wyszczególnieniem: Część 1 – Dostawa monitorów interaktywnych (3 szt.) oraz uchwytów mocujących (2 szt.); Część 2 – Dostawa wózka multimedialnego elektrycznego (1 szt.); Część 3 – Dostawa zewnętrznych dysków twardych (2 szt.), Zamówienie realizowane jest na potrzeby realizacji projektu pt. „Kształtowanie sąsiedztw i współkreowanie prosperujących wspólnot lokalnych w kontekście miasta 15 minutowego” [ENACT 15mC] finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, wybranego w ramach konkursu DUT Call 2022. Nr Umowy o dofinansowanie projektu: DUT/2022/8/ENACT 15mC/2024. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Architektury, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. Ponadto musi być gotowy do pracy zgodnie z przeznaczeniem, bez dodatkowych zakupów inwestycyjnych po stronie Zamawiającego. Oferowany sprzęt musi być objęty okresem gwarancyjnym w wymiarze minimum 36 miesięcy – licząc od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego, bez uwag. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ. 5. Kody wg klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30231320-6 – monitory ekranowe, 30237260-9 – wsporniki do montowania uchwytów na ścianach, 30234000-8 – nośniki do przechowywania. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 SWZ. Każdorazowo, gdy wskazana jest w SWZ lub innych dokumentach zamówienia norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna i system referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen, 30234000 Speichermedien, 32351300 Audiogerätezubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa monitorów interaktywnych (3 szt.) oraz uchwytów mocujących (2 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów interaktywnych (3 szt.) oraz uchwytów mocujących (2 szt.); Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż 36 miesiącY, licząc od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego bez zastrzeżeń. Zamawiający wyznacza termin wykonania zamówienia (umowy) dla Części 1 – do 21 dni kalendarzowych. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji i nie być przedmiotem praw osób trzecich. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę do siedziby zamawiającego. Zamawiający wymaga, by wykonawca złożył wraz z ofertą, przedmiotowe środki dowodowe określone w rozdz. VIII SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanego sprzętu multimedialnego i komputerowego poprzez wskazanie m. in. producenta, typu, modelu i innych danych jednoznacznie identyfikujących oferowany przedmiot zamówienia w formularzu rzeczowo-cenowym, sporządzonym odpowiednio według wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 A-C do SWZ (odpowiednio do części). Formularz rzeczowo-cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z opcji.
LosLOT-0002
TitelDostawa wózka multimedialnego elektrycznego (1 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wózka multimedialnego elektrycznego (1 szt.). Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż 36 miesiący, licząc od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego bez zastrzeżeń. Zamawiający wyznacza termin wykonania zamówienia (umowy) dla Części 2 – do 21 dni kalendarzowych. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji i nie być przedmiotem praw osób trzecich. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę do siedziby zamawiającego. Zamawiający wymaga, by wykonawca złożył wraz z ofertą, przedmiotowe środki dowodowe określone w rozdz. VIII SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanego sprzętu multimedialnego i komputerowego poprzez wskazanie m. in. producenta, typu, modelu i innych danych jednoznacznie identyfikujących oferowany przedmiot zamówienia w formularzu rzeczowo-cenowym, sporządzonym odpowiednio według wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 A-C do SWZ (odpowiednio do części). Formularz rzeczowo-cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu.
Haupteinstufung (cpv): 32351300 Audiogerätezubehör
LosLOT-0003
TitelDostawa zewnętrznych dysków twardych (2 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zewnętrznych dysków twardych (2 szt.). Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na okres nie krótszy niż 36 miesiący, licząc od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego bez zastrzeżeń. Zamawiający wyznacza termin wykonania zamówienia (umowy) dla Części 3 – do 21 dni kalendarzowych. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji i nie być przedmiotem praw osób trzecich. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę do siedziby zamawiającego. Zamawiający wymaga, by wykonawca złożył wraz z ofertą, przedmiotowe środki dowodowe określone w rozdz. VIII SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanego sprzętu multimedialnego i komputerowego poprzez wskazanie m. in. producenta, typu, modelu i innych danych jednoznacznie identyfikujących oferowany przedmiot zamówienia w formularzu rzeczowo-cenowym, sporządzonym odpowiednio według wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 A-C do SWZ (odpowiednio do części). Formularz rzeczowo-cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu.
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien