2. Verfahren
Verfahren
Titel: MNO - Mobile Network Operator
Beschreibung: De levering en het onderhoud van een LTE RAN netwerk, de integratie ervan als MOCN met het RAN van de operator, en het verlenen van telecommunicatiediensten. Deze opdracht kan enkel geleverd worden door houders van de gebruiksrechten van een nationale 700MHz licentie en betreft de levering van de 4G en 5G radionetwerk oplossing en het leveren van een oplossing voor de Managed Telecommunicatie diensten. Deze opdracht is opgesplitst in volgende posten: Post 1: Levering en integratie van apparatuur voor een MCRAN outdoor netwerk . Post 2: Onderhoud van het MCRAN Post 3: Raamovereenkomst voor MCRAN Change management. Post 4: Leveren van een MOCN RAN “as-a-service”. Post 5: Raamovereenkomst voor de levering van MCRAN indoor dekking. Post 6: Managed Telecommunication diensten “as-a-service” Post 7: RAN OSS “as-a-service” Post 8: Security Gateway “as-a-service” Post 9: Wholesale prijzen Toelichting: ASTRID zal haar radiocommunicatiesysteem upgraden van een TETRA technologie naar een 4G/5G architectuur. De belangrijkste redenen voor deze omschakeling van technologie situeren zich in de evoluerende noden van onze mission critical gebruikers naar data en video diensten. Het momenteel geïnstalleerde TETRA systeem zal ‘end-of-life’ zijn rond 2030. ASTRID is van oordeel dat ze niet langer moet investeren in een technologie die niet...
Interne Kennung: PPP0K6-1255/5146/E-A-2506
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: E-A-2506_1