See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 91/PN/2026 - Sukcesywna dostawa radiofarmaceutyku: oksodotreotydu lutetu Lu-177 (Lutathera) dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa radiofarmaceutyku: oksodotreotydu lutetu Lu-177 (Lutathera) dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach granicznych określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiany asortyment, o których mowa w ust. 1 Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Zakładu Medycyny Nuklearnej UCK, ul. Dębinki 7. Termin dostawy radiofarmaceutyku to jeden dzień roboczy przed jego planowanym podaniem. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ponieważ taki podział w niniejszym postępowaniu jest niecelowy oraz spowodowałby znaczne utrudnienia oraz nadmierne koszty przy realizacji zamówienia. Dodatkowo art. 91 ustawy PZP nie nakłada bezwzględnego obowiązku podziału zamówienia na części, stanowi natomiast o uprawnieniu Zamawiającego do podziału zamówienia, w związku z czym nie sposób sformułować zarzutu niezgodności z prawem takiego działania z uwagi na brak normy nakładającej obowiązek dzielenia. 4. Zamawiający nie wyraża zgody na dokonywanie zmian w załączniku nr 3 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy pod rygorem odrzucenia.
Vorherige Bekanntmachung: 263817-2026
Interne Kennung: 91/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 91/PN/2026- Sukcesywna dostawa radiofarmaceutyku: oksodotreotydu lutetu Lu-177 (Lutathera) dla UCK