2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud - Carmel College Gouda
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Glasbewassing; • Vloeronderhoud. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vier (4) maal twaalf (12) maanden