2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: De Dienst Noardwest Fryslan is op zoek naar een accountant die hen bijstaat in de controlerende functie. Tussentijds rapporteert de accountant De Dienst via een managementletter/separate boardletter. Aan het einde van deze controle moet een controleverklaring worden opgeleverd waarin de accountant een oordeel geeft over de getrouwheid van de verantwoording. Daarnaast brengt de accountant een accountantsrapport uit met daarin onder andere de belangrijkste bevindingen. Onder accountantsdiensten worden de volgende werkzaamheden verstaan: 1. Certificerende functie, waaronder: 1a) Interim-controle (in voorbereiding op de jaarrekeningcontrole); 1b) Jaarrekeningcontrole; 1c) SISA* verantwoording. 2. Natuurlijke adviesfunctie; 3. De ondersteunende functie. 0
Interne Kennung: 2026/EAAD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Alle inschrijfdocumenten; zie documenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212500 Buchhaltungsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1