2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geneesmiddelentransport
Beschreibung: De opdracht omvat het transport van geneesmiddelen vanuit de poliklinische apotheek van het MUMC+ naar patiënten thuis in Nederland en incidenteel in de aangrenzende grensgebieden van België en Duitsland. Alle zendingen moeten plaatsvinden onder GDP-omstandigheden, waarbij de veiligheid en effectiviteit van de geneesmiddelen te allen tijde zijn gewaarborgd. Indicatief jaarlijks volume: 27.000 pakketten.
Interne Kennung: EA-2025-063
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60161000 Paketbeförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat het transport van geneesmiddelen vanuit de poliklinische apotheek van het MUMC+ naar patiënten thuis in Nederland en incidenteel in de aangrenzende grensgebieden van België en Duitsland. Alle zendingen moeten plaatsvinden onder GDP-omstandigheden, waarbij de veiligheid en effectiviteit van de geneesmiddelen te allen tijde zijn gewaarborgd. Jaarlijks indicatief volume: 27.000 pakketten.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63122000 Lagerhaltung, 64100000 Post- und Kurierdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties.