See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van zakken en/of asbestpreventiekits voor huis-aan-huis inzameling van asbestcement 2025/001
Beschreibung: Leveren van zakken en/of asbestpreventiekits voor huis-aan-huis inzameling van asbestcement 2025/001
Interne Kennung: Leveren van zakken en/of asbestpreventiekits voor huis-aan-huis inzameling van asbestcement 2025/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18937000 Verpackungssäcke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van platenzakken voor inzameling van hechtgebonden asbest
Beschreibung: Levering van platenzakken voor inzameling van hechtgebonden asbest.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Levering van kuubzakken voor inzameling van hechtgebonden asbest
Beschreibung: Levering van kuubzakken voor inzameling van hechtgebonden asbest.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen asbest
Beschreibung: Levering van persoonlijke beschermingsmiddelen asbest
Interne Kennung: 3