466140-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa urządzeń medycznych w ramach projektu „Modernizacja i doposażenie infrastruktury Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku na potrzeby udzielania świadczeń zdrowotnych w ramach AOS i leczenia jednego dnia” współfinansowanego z EFRR - 36 pakietów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń medycznych w ramach projektu „Modernizacja i doposażenie infrastruktury Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku na potrzeby udzielania świadczeń zdrowotnych w ramach AOS i leczenia jednego dnia” współfinansowanego z EFRR - 36 pakietów
BeschreibungOtwarta
Interne KennungSZP.2910.9.(29/ZP/26).2026.EP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Beschreibungdiatermia chirurgiczna– 3 szt.
Interne KennungPakiet 1
Menge3 Stück
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Beschreibunglampa bezcieniowa– 4 szt.
Interne KennungPakiet 2
Menge4 Stück
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Beschreibungpiła do gipsu– 1 szt.
Interne KennungPakiet 3
Menge1 Stück
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Beschreibungstół zabiegowy elektryczny- 3 szt.
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Beschreibungdiatermia radiacyjna–1 szt.
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Beschreibungfiberoskop–1 szt.
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Beschreibungstół operacyjny–1 szt.
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
Beschreibungoftalmoskop–1 szt.
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
Beschreibungautokeratometr z tonometrią– 1 szt.
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
Beschreibungtrójlustro (soczewka)- 1 szt.
Interne KennungPakiet 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Beschreibungsoczewka- 3 szt.
Interne KennungPakiet 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
BeschreibungEKG- 2 szt.
Interne KennungPakiet 12
Menge2 Stück
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
Beschreibungwaga elektroniczna dla niemowląt- 1 szt.
Interne KennungPakiet 13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
Beschreibungwaga elektroniczna dla dorosłych- 1 szt.
Interne KennungPakiet 14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15
Beschreibungkardiomonitor na podstawie jezdnej- 1 szt.
Interne KennungPakiet 15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16
Beschreibungotoskop- 1 szt.
Interne KennungPakiet 16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17
Beschreibunglaser ze skanerem- 1 szt.
Interne KennungPakiet 17
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
Beschreibungmasaż limfatyczny na kończyny dolne i górne- 1 szt.
Interne KennungPakiet 18
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19
Beschreibungstół do drenażu limfatycznego 8- sekcyjny- 1 szt.
Interne KennungPakiet 19
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20
Beschreibungwyciąg trakcyjny na kręgosłup szyjny- 1 szt.
Interne KennungPakiet 20
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21
Beschreibungzestaw do krioterapii z butlą- 1 szt.
Interne KennungPakiet 21
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22
Beschreibungzestaw do elektroterapii- 1 szt.
Interne KennungPakiet 22
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23
Beschreibungstół do terapii manualnej- 3 szt.
Interne KennungPakiet 23
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24
Beschreibungprzenośny laser- 1 szt.
Interne KennungPakiet 24
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 25
Beschreibungaparat do terapii radiofalowej ukierunkowanej- 1 szt.
Interne KennungPakiet 25
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 26
Beschreibungwirówka na kończynę górną- 1 szt.
Interne KennungPakiet 26
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 27
Beschreibungdermatoskop- 2 szt.
Interne KennungPakiet 27
LosLOT-0028
TitelPakiet nr 28
Beschreibungfotel ginekologiczny- 1 szt.
Interne KennungPakiet 28
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 29
Beschreibungkolposkop- 1 szt.
Interne KennungPakiet 29
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 30
Beschreibungsystem do badań wysiłkowych- 1 szt.
Interne KennungPakiet 30
LosLOT-0031
TitelPakiet nr 31
Beschreibunganalizator składu ciała- 1 szt.
Interne KennungPakiet 31
LosLOT-0032
TitelPakiet nr 32
Beschreibungmammotom- 1 szt
Interne KennungPakiet 32
LosLOT-0033
TitelPakiet nr 33
Beschreibungaparat do wykonywania badań urodynamicznych- 1 szt.
Interne KennungPakiet 33
LosLOT-0034
TitelPakiet nr 34
Beschreibunglaser holmowy- 1 szt.
Interne KennungPakiet 34
LosLOT-0035
TitelPakiet nr 35
Beschreibungpęseta do diatermii- 1 szt.
Interne KennungPakiet 35
LosLOT-0036
TitelPakiet nr 36
Beschreibunglaser do fotokoagulacji siatkówki- 1 szt.
Interne KennungPakiet 36