2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: De opdracht betreft het contracteren van één dienstverlener die optreedt als strategisch meubel- en inrichtingspartner voor onderwijsomgevingen, met expertise op het gebied van: • onderwijsinrichting; • standaardisatie; • circulariteit; • contractmanagement; • projectondersteuning. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zes (6) x één (1) jaar