See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poradenské činnosti pro Karlovarský kraj 2024
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoZ“) pro uchazeče a zájemce o zaměstnání (dále jen „účastník/účastníci poradenských činností“). Poradenské činnosti budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky). Poradenské činnosti jsou techniky zaměřené na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob na trhu práce, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky poradenských činností jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod. VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 7 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: bližší specifikace uvedena v NEN
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 3: Bilanční diagnostika – Cheb
Beschreibung: Bilanční diagnostika jako poradenský proces s využitím komplexních odborných diagnostických metod směřuje k optimálnímu využití schopností a potenciálu člověka při jeho pracovním uplatnění. Psycholog se pomocí bilanční diagnostiky snaží zjistit co nejvhodnější využití schopností, dovedností, zájmů a motivace klienta pro jeho optimální začlenění na trhu práce.
Interne Kennung: 03
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku z Rámcové dohody dle § 100 odst. 1 ZZZV, která spočívá v inflační doložce, přičemž podmínky předmětné změny jsou blíže konkretizovány v závazném návrhu Rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 4 této Zadávací dokumentace.
Los: LOT-0001
Titel: 1: Bilanční diagnostika – Karlovy Vary
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0007
Titel: 7: Finanční gramotnost – Sokolov
Beschreibung: Cílem poradenského programu je naučit klienta osvojit si základní pravidla řízení osobních financí a mít své peníze pod kontrolou. Naučit klienta znát principy, které vytvářejí a uchovávají peníze.
Interne Kennung: 07
Los: LOT-0002
Titel: 2: Bilanční diagnostika – Sokolov
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0004
Titel: 4: Finanční gramotnost – Cheb
Interne Kennung: 04
Los: LOT-0005
Titel: 5: Finanční gramotnost – Karlovy Vary
Interne Kennung: 05
Los: LOT-0006
Titel: 6: Finanční gramotnost – Ostrov
Interne Kennung: 06