466309-2026 - Wettbewerb
Polen – Krankenwagen – Dostawa 2 fabrycznie nowych ambulansów typu C dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w formie leasingu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 2 fabrycznie nowych ambulansów typu C dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w formie leasingu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 2 fabrycznie nowych ambulansów typu C dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w formie leasingu.
Interne KennungTZ.383.47.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 fabrycznie nowych ambulansów typu C dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w formie leasingu. 1.1. Szczegółową specyfikację pojazdów wraz z wyposażeniem wchodzącym w skład przedmiotu leasingu określa Załącznik Nr 2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 1.2. Szczegółowa specyfikacja techniczna i opis przedmiotu zamówienia, wymagane warunki dla samochodu bazowego, przedziału medycznego oraz wyposażenia medycznego ambulansów zawarta jest w Załączniku Nr 3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne KennungDostawa 2 fabrycznie nowych ambulansów typu C dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w formie leasingu.