466368-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Konkurs ofert nr 41/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert nr 41/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. 2. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału: 1) Oddział: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średniomiesięcznie 3 świadczenia); b) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia); c) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); 2) Poradnia - według potrzeb Udzielającego zamówienia, w czasie wynikającym z obowiązującej organizacji pracy tej komórki (średniomiesięcznie 32 godziny). 3. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neonatologii oraz minimum 3 letni staż pracy w Oddziale Neonatologicznym o III stopniu referencyjności. 4. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Oddziału oraz Poradni obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak na 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 7. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 15 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 8. Liczba osób świadczących usługi: 1. 9. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung41/KŚZ/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001