See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej, wyposażenia medycznego oraz sprzętu rehabilitacyjnego dla PCM Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury medycznej, wyposażenia medycznego oraz sprzętu rehabilitacyjnego dla PCM Sp. z o.o.. (dalej: sprzęt lub aparatura), zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, wraz z wyposażeniem, instalacją, uruchomieniem oraz transportem, rozładunkiem i wniesieniem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) w sposób i miejsce wskazane przez Zamawiającego, do Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o., w podziale na części (pakiety): a) część I – wyposażenie medyczne, b) część II – aparatura medyczna, c) część III – sprzęt rehabilitacyjny
Vorherige Bekanntmachung: 233693-2026
Interne Kennung: 8/ZP/PN/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część I – wyposażenia medycznego, zgodnie z Załącznikiem nr 2a do SWZ - Opisem przedmiotu zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część II – aparatury medycznej, zgodnie z Załącznikiem nr 2b do SWZ - Opisem przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: część III – sprzętu rehabilitacyjnego, zgodnie z Załącznikiem nr 2c do SWZ - Opisem przedmiotu zamówienia.