466396-2026 - Wettbewerb
Polen – Mikroskope – CP.250.906.2026 Dostawa zintegrowanego systemu konfokalnego przystosowanego do badań przyżyciowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCP.250.906.2026 Dostawa zintegrowanego systemu konfokalnego przystosowanego do badań przyżyciowych
Beschreibung5.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zintegrowanego systemu konfokalnego przystosowanego do badań przyżyciowych. 5.2. System konfokalny przystosowany do badań przyżyciowych, przeznaczony jest dla Zakładu Biologii Komórki i Immunologii oraz innych Zakładów CMKP w celu realizacji prowadzonych badań naukowych. 5.3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia znajdującego się w Zakładzie Biologii Komórki i Immunologii CMKP w Warszawie przy ul. Marymonckiej 99/103. 5.4. Szczegółowy opis zamówienia, określający wymagania Zamawiającego, stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5.5. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy. 5.6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy.
Interne KennungCP.250.906.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa zintegrowanego systemu konfokalnego przystosowanego do badań przyżyciowych