See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – beret WS (polowy), beret WS (wyjściowy), pas bojowy, ubranie maskujące WS, kominiarka z dzianiny trudnotopliwej WS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – beret WS (polowy), beret WS (wyjściowy), pas bojowy, ubranie maskujące WS, kominiarka z dzianiny trudnotopliwej WS. Zakres zamówienia obejmuje pięć zadania: Zadanie nr 1 - Beret WS (polowy) Zadanie nr 2 - Beret WS (wyjściowy) Zadanie nr 3 - Pas bojowy Zadanie nr 4 - Ubranie maskujące WS Zadanie nr 5 - Kominiarka z dzianiny trudnotopliwej WS
Vorherige Bekanntmachung: 188246-2026
Interne Kennung: 33/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Beret WS (polowy)
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – beret WS (polowy), w ilości: 1 500 sztuk.
Interne Kennung: Zadanie 1 - Beret WS (polowy)
Haupteinstufung (cpv): 18443310 Baskenmützen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1 500 szt. beretów WS (polowych). Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Beret WS (wyjściowy)
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – beret WS (wyjściowy), w ilości: 600 sztuk.
Interne Kennung: Zadanie 2 - Beret WS (wyjściowy)
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 600 szt. beretów WS (wyjściowych). Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Pas bojowy
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – pas bojowy, w ilości: 750 sztuk.
Interne Kennung: Zadanie 3 - Pas bojowy
Haupteinstufung (cpv): 18425000 Gürtel
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 750 szt. pasów bojowych. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Ubranie maskujące WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – ubranie maskujące WS, w ilości: 1 496 kompletów.
Interne Kennung: Zadanie 4 - Ubranie maskujące WS
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1 496 kpl. ubrań maskujących WS. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Kominiarka z dzianiny trudnotopliwej WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – kominiarka z dzianiny trudnotopliwej WS, w ilości: 850 sztuk.
Interne Kennung: Zadanie 5 - Kominiarka z dzianiny trudnotopliwej WS
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 850 szt. kominiarek z dzianiny trudnotopliwej WS. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).