466507-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy materiałów szewnych, staplerów, ładunków do staplerów dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy materiałów szewnych, staplerów, ładunków do staplerów dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów szewnych, staplerów, ładunków do staplerów dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, z podziałem na 7 pakietów w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Oferta może obejmować całość przedmiotu zamówienia lub wybrane części - pakiety, a jeżeli pakiet obejmuje więcej niż jedną pozycję, oferta dla swojej ważności w tym pakiecie musi być złożona na wszystkie jej pozycje. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden, kilka lub wszystkie pakiety Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 uPzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp. Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu. Języki, w których dokumenty zamówienia są oficjalnie dostępne: polski.
Vorherige Bekanntmachung234996-2026
Interne KennungPCZ/ZP/3331/6/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Beschreibung1. Implant wykonany z PVDF(polifluorek winylidenu) do chirurgicznego leczenia okołowierzchołkowego wypadania pochwy.Rozmiar 04cmx20cm.Implant widoczny w badaniu MRI szt. 8
Interne KennungPakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33141121 Chirurgische Suturen
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Beschreibung1. Stapler okrężny jednorazowy o średnicy 28 mm, zakrzywiony z łamanym kowadełkiem po oddaniu strzału dla zwiększonego bezpieczeństwa podczas wyciągania staplera przez nowo utworzone zespolenie, z automatyczną regulacją docisku zaszywek szt. 24 2. Stapler okrężny jednorazowy o średnicy 31 mm, zakrzywiony z łamanym kowadełkiem po oddaniu strzału dla zwiększonego bezpieczeństwa podczas wyciągania staplera przez nowo utworzone zespolenie, z automatyczną regulacją docisku zaszywek szt. 12 3. Jednorazowy automatyczny stapler liniowy o długości linii szwu 60mm, Załadowany ładunkiem do tkanki grubej (wysokość otwartej zszywki 4,8mm po zamknięciu 2,0mm). Stapler posiada dwie dźwignie - zamykającą i spustową. Lub Jednorazowy automatyczny stapler liniowy, o długości linii szwu 60mm, z podwójną linią naprzemiennie ułożonych tytanowych zszywek, wykonanych z drutu obustronnie spłaszczonego, załadowanego ładunkiem do tkanki grubej (4,8mm przed zamknięciem, 2,0mm po zamknięciu), ze zintegrowaną pinezką ograniczającą wysuwanie tkanki opuszczaną manualnie lub automatycznie; stapler posiada jedną dźwignię zamykająco-spustową szt. 21 4. Stapler liniowy automatyczny, długość szwu 45mm, dwa rzędy tytanowych zszywek obustronnie spłaszczonych na całej długości, wysokość zszywek 4,8mm, łącznie do 8 strzałów z prowadnikiem tnącym po wyzwoleniu ładunku, rękojeść gumow, sterylny, jednorazowego użytku szt. 12 5. Stapler liniowy, jednorazowy z nowym nożem w każdym ładunku, długość 60mm, ładowany do 8 strzałów, możliwość użycia prawo i lewostronnego, podwójna linia tytanowych zszywek po obu stronach cięcia na całej długości, poszerzone kowadełko, wysokość zszywek 4,8mm, rękojeść antypoślzgowa szt. 12 6. Stapler liniowy jednorazowy z nowym nożem w każdym ładunku, długość 60mm, ładowany do 8 strzałów, możliwość użycia prawo i lewostronnego, podwójna linia tytanowych zszywek po obu stronach cięcia na całej długości, poszerzone kowadełko, wysokość zszywek 3,8mm, rekojeść gumowa antypoślizgowa szt. 9 7. Stapler liniowy z nowym nożem w każdym ładunku długość 80mm, ładowany do 8 strzałów, mozliwość użycia prawo i lewoskrętnego, podwójna linia tytanowych zszywek po obu stronach cięcia na całej długości, poszerzone kowadełko wysokość zszywek 3,8mm, rękojeść gumowa, antypoślizgowa szt. 21 8. Stapler linowy, jednorazowy z nowym nożem w każdym ładunku, długość 80mm, ładowany do 8 strzałów, możliwość użycia prawo i lewostronnego, podwójna linia tytanowych zszywek po obu stronach cięcia na całej długości, poszerzona kowadełko, wysokość zszywek 4,8mm, rękojeść gumowa, antypoślizgowa szt. 27 9. Stapler liniowy, jednorazowy z nowym nożem w każdym ładunku, długość 100 mm, ładowany po 8 strzałów, możliwość użycia prawo i lewostronnego, pdwójna linia tytanowych zszywek po obu stronnach cięcia na całej długości, poszerozne kowadełko, wysokość zszywek 3,8 mm, rękojeść gumowa, antypoślizgowa szt. 6 10. Stapler liniowy, jednorazowy z nowym nożem w każdym ładunku, długość 100 mm, ładowany po 8 strzałów, możliwość użycia prawo i lewostronnego, pdwójna linia tytanowych zszywek po obu stronnach cięcia na całej długości, poszerozne kowadełko, wysokość zszywek 4,8 mm, rękojeść gumowa, antypoślizgowa szt. 12 11. Ładunek do staplera liniowego z nożem o długości 60mm, zszywki tytanowe, obustronne, spłaszczone na całej długości, wysokość zszywek 3,8mm, nóż w ładunku szt. 12 12. Ładunek do stapleraa liniowego z nożem o długości 60mm, zszywki tytanowe, obustronne spłaszczone na całej długości, wysokośc zszywek 4,8mm, nóż w ładunku szt. 18 13. Ładunek do staplera liniowego z nożem o długości 80mm, zszywki tytanowe, obustronne, spłaszczone na całej długości, wysokość zszywek 3,8mm, nóż w ładunku szt. 18 14. Ładunek do staplera liniowego z nożem o długości 80mm, zszywki tytanowe, obustronne spłaszczone na całej długości, wysokośc zszywek 4,8mm, nóż w ładunku szt. 24 15. Ładunek do staplera liniowego z nożem o długości 100mm, zszywki tytanowe obustronnie spłaszczone na całej długości, wysokość zszywek 3,8 mm, nóż w ładunku szt. 6 16. Ładunek do staplera liniowego z nożem o długości 100mm, zszywki tytanowe obustronnie spłaszczone na całej długości, wysokość zszywek 4,8 mm, nóż w ładunku szt. 6
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Beschreibung1. Uniwersalny jednorazowy stapler laparoskopowy do ładunków staplerówjednorazowych laparoskopowych, 11 punktów artykulacyjnych do 45 stopni w obie strony, funkcja grasperowania w rękojeści staplera, wspólna rękojeść do ładunków prostych i z artykulacją z możliwością ponownego ładowania do 25 razy, przycisk odblokowujący ładunek zlokalizowany w rączce staplera, o średnicy trzonu 12mm, z możliwością rotacji o 360 stopni - dostepny w trzech długościach 6cm, 16cm, 26cm. szt. 12 2. Ładunek do staplera laparoskopowego, zamykająco - tnący, z nożem w ładunku, umieszczający 6 rzędów tytanowych zszywek (3+3), o długości linii szwów 45mm, sztywne kowadełko w celu poprawy kompresjii, posiadający możłwiość zginania w obie strony o 45 stopni, o wysokości zszywek przed zamknięciem 3,0mm, 3,5mm, 4,0mm, przeznaczony do tkanki średnio- grubej. Ładunek kompatybilny z automatycznym systemem staplerowym oraz staplerem laparoskopowym uniwersalnym. szt. 6 3. Ładunek do staplera laparoskopowego, zamykająco - tnący, z nożem w ładunku, umieszczający 6 rzędów tytanowych zszywek (3+3), o długości linii szwów 60mm, sztywne kowadełko w celu poprawy kompresjii, posiadający możłwiość zginania w obie strony o 45 stopni, o wysokości zszywek przed zamknięciem 2,00mm, 2,5mm, 3,0mm, przeznaczony do tkanki naczyniowo średniej. Ładunek kompatybilny z automatycznym systemem staplerowym oraz staplerem laparoskopowym uniwersalnym. szt. 6 4. Ładunek do staplera laparoskopowego, zamykająco - tnący, z nożem w ładunku, umieszczający 6 rzędów tytanowych zszywek (3+3), o długości linii szwów 60mm, sztywne kowadełko w celu poprawy kompresjii, posiadający możłwiość zginania w obie strony o 45 stopni, o wysokości zszywek przed zamknięciem 3,00mm, 3,5mm, 4,0mm, przeznaczony do tkanki średnio - grubej. Ładunek kompatybilny z automatycznym systemem staplerowym oraz staplerem laparoskopowym uniwersalnym. szt. 6
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Beschreibung1. Siatka wchłanialna, pleciona z kwasu poliglikolowego do tymczasowego wsparcia tkanek i organów, 50% zdolności podrzymywania po 18 dniach, absorpcja 60-90 dnia, waga 56g/m2, wielkość porów 0,75mm, rozmiar 18x28 cm szt. 16
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Beschreibung1. Taśma do nietrzymania moczu, do przejścia zasłonowego. Metoda zakładania inside - outside (nazwywane też zasłonowymi taśmami podcwnikowymi do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu). Parametry taśmy: polipropylen niewchłanialny, monofilament o wymiarach 1,1 cm x 45 cm, cięta laserowo, wielkość porów powyżej 100 mikronów. Taśma umieszczona w plastikowej osłonie. Taśma umieszczona pomiędzy dwiema osłonami trokaru zespolonymi z taśmą i osłoną taśmy. Trokary jednorazowe - prowadnice stal nierdzewna z rączką profilowaną do przejścia zasłonowego metodą inside - outside, umieszczona w plastikowej osłonce. szt. 180
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Beschreibung1. Pętla endoskopowa do podwiązywania zbudowana z nylonowego prowadnika przez który przewleczony jest szew chirurgiczny. Pętla wykonana z glikolidu i laktydu, okres wchłaniania 56-70 dni, wytrzymałość 80% po 14 dniach, długość 53cm, grubość 0. szt. 36
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Beschreibung1. Siatka niewchłanialna, polipropylenowa, monofilamentowa do zaopatrywania przepulkin pachwinowych, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, elastycznej strukturze, zaopatrzona w niebieksie pasy wzmacniające i ułatwiające jej ukierunkowanie i implantację. Grubość 0,53 mm, waga 60g/m2, wielkość porów 1,5 mm, wielkośc poró 15 x 15 cm szt. 100
Interne KennungPakiet nr 7