2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectuuropdracht Geraniumstraat-Glycinenplein Sint-Niklaas
Beschreibung: Volledige architectuuropdracht voor het realiseren van sociale woongelegenheden incl. sloop. Situatie - 9 woningen langsheen de Geraniumstraat - 2 woningen langsheen de Breedstraat - appartementsgebouw op de hoek Goudenregenlaan - Glycinenplein met 12 woongelegenheden en kelder (fietsen en technieken) Bouwprogramma, sociale woongelegenheden - Geraniumstraat: ca.12 eenheden (stapelwoningen) - Glycinenplein: ca. 15 app. + 3 woningen - Parkeerplaatsen + bergingen + buitenruimte
Interne Kennung: PPP0YL-142/6098/2026-014
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-014_1