2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Słonin w zakresie budowy chodnika z dopuszczeniem ruchu rowerowego na odcinku od mostu nad strumieniem Olszynka do drogi powiatowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego (PZT, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny) i w oparciu o niego zrealizowanie robót budowlanych polegających na budowie chodnika z dopuszczeniem ruchu rowerowego o długości ok. 184 m w Słoninie.
Vorherige Bekanntmachung: 158812-2026
Interne Kennung: FZ.271.1.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233140 Straßenarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45232452 Entwässerungsarbeiten, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Słonin w zakresie budowy chodnika z dopuszczeniem ruchu rowerowego na odcinku od mostu nad strumieniem Olszynka do drogi powiatowej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233140 Straßenarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45232452 Entwässerungsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji