See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w trybie konkursu ofert w rodzaju LECZENIE SZPITALNE W ZAKRESIE PRZEZCEWNIKOWA NIEOPERACYJNA NAPRAWA ZASTAWEK SERCA U CHORYCH WYSOKIEGO RYZYKA NA OBSZARZE
Beschreibung: OGŁOSZENIE POSTĘPOWANIA W RODZAJU: LECZENIE SZPITALNE W ZAKRESIE PRZEZCEWNIKOWA NIEOPERACYJNA NAPRAWA ZASTAWEK SERCA U CHORYCH WYSOKIEGO RYZYKA NA OBSZARZE: WOJEWÓDZTWO PODLASKIE, OKRES OBOWIĄZYWANIA UMOWY 01.07.2025 R. – 30.06.2027 R.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie w trybie konkursu ofert w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie przecewnikowa nieoperacyjna naprawa zastawek serca u chorych wysokiego ryzyka