46656-2026 - Ergebnis
Tschechien – Technische Computerunterstützung – Správa virtualizačního prostředí VMware/Broadcom a systému automatizace Ansible
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpráva virtualizačního prostředí VMware/Broadcom a systému automatizace Ansible
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb správy a komplexní servisní podpory pro zadavatelem provozované softwarové produkty virtualizačního prostředí VMware/Broadcom a souvisejícího systému pro automatizaci Ansible. Cílem je zajistit stabilní, bezpečný a efektivní provoz těchto klíčových součástí IT infrastruktury zadavatele prostřednictvím kombinace proaktivních činností a reaktivní podpory s garantovanou úrovní služeb (SLA). Bližší informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci (dále jen "ZD").
Interne KennungOŘN-56/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001