2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka Cizineckého informačního systému druhé generace (CIS II), technická podpora a rozvoj – RD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na vybudování Cizineckého informačního systému druhé generace (CIS II), včetně implementace procesů RECAMAS do tohoto systému, zahrnující evidenci nucených návratů, spočívající ve vybudování evidenčních modulů a části systému zajišťujících uvedené procesy v CIS II. Dále zajištění technické podpory daného systému a implementací, konfigurační, konzultační služby a služby rozvoje.
Interne Kennung: PPR-8623/ČJ-2025-990656
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení v souladu s § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na vybudování Cizineckého informačního systému druhé generace (CIS II), včetně implementace procesů RECAMAS do tohoto systému, zahrnující evidenci nucených návratů, spočívající ve vybudování evidenčních modulů a části systému zajišťujících uvedené procesy v CIS II. Dále zajištění technické podpory daného systému a implementací, konfigurační, konzultační služby a služby rozvoje