2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków dla jednostki ewidencyjnej Chełmek – miasto”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aktualizacji bazy danych ewidencji gruntów i budynków (EGiB) dla obrębów: Chełmek i Libiąż Wielki w jednostki ewidencyjnej Chełmek – miasto. Podstawowym źródłem danych ewidencyjnych dla niniejszego opracowania będą wyniki analizy danych cyfrowych oraz dokumentacji geodezyjno-prawnej, oględziny i terenowa weryfikacja danych wraz z pomiarem geodezyjnym. Zamawiający dopuszcza zastosowanie wszystkich rodzajów pomiarów geodezyjnych adekwatnych do grupy dokładnościowej mierzonych szczegółów terenowych, w tym geodezyjnych pomiarów fotogrametrycznych, geodezyjnych pomiarów kartometrycznych i geodezyjnych pomiarów terenowych. Zgodnie z zasadami Programu FEM Wykonawca jest zobowiązany wykonać geodezyjne pomiary terenowe na etapie przed przystąpieniem do prac zasadniczych, jeżeli okażą się niezbędne do wykonania prac obejmujących przetworzenie do postaci cyfrowej i udostępnienie danych EGiB, przy zachowaniu standardów technicznych wynikających z obowiązujących przepisów prawa. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowią Warunki techniczne (załącznik nr 12 do SWZ).
Interne Kennung: SZP.272.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe
5. Los
Los: LOT-0001