See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie digitalizacji zbiorów archiwalnych dokumentacji technicznej GdW Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (zwanym dalej: Zadaniem) jest wykonanie usługi obejmującej skanowanie dokumentacji technicznej wodociągowo-kanalizacyjnej Gdańskich Wodociągów Sp. z o.o. i zapisanie jej w formie cyfrowej w formacie PDF/TIFF wraz z kategoryzacją z użyciem metadanych, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi digitalizacji dokumentów zawartymi w OPZ oraz przekazanie zdigitalizowanych plików w ustalonej formie do Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 145716-2026
Interne Kennung: ZP – SAP/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79999100 Scanning
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 700 Meter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość dokumentacji będącej przedmiotem Umowy szacuje się na 700 metrów bieżących i stanowi podstawowy zakres zamówienia, który Wykonawca ma zagwarantowany do realizacji. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji, które będzie realizowane na podstawie warunków określonych we wzorze umowy. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia ilości metrów bieżących dokumentacji o kolejne 70 metrów bieżących wartości netto zamówienia podstawowego, wraz z odpowiednim zwiększeniem maksymalnej kwoty umowy, przeznaczonej na realizację zamówienia. Rozliczenie będzie odbywać się odpowiednio do podstawowej części zamówienia i według tej samej stawki rozliczeniowej, tj. na podstawie rzeczywistych ilości dokumentacji i za 1 metr bieżący przekazywanej Wykonawcy. Podana ilość 70 mb. ma charakter szacunkowy. W żadnym wypadku nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do przekazania wskazanej ilości dokumentacji. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie wobec Zamawiającego z tytułu nieprzekazania przez Zamawiającego przewidywanej ilości dokumentacji ponad wskazane w ust. 2 niniejszego paragrafu. Wynagrodzenie należne Wykonawcy będzie przysługiwać wyłącznie za rzeczywiście przekazaną Wykonawcy ilość metrów bieżących dokumentacji. W przypadku przekazania mniejszej ilości dokumentacji, Wykonawca zrzeka się prawa do dochodzenia wobec Zamawiającego jakichkolwiek roszczeń, w tym z tytułu utraconych korzyści. Zamawiający nie gwarantuje realizacji zamówienia w zakresie określonym maksymalną ilością metrów bieżących dokumentacji. Rzeczywista ilość dokumentacji przekazana Wykonawcy w ramach udzielonego zamówienia będzie wynikać z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego.