2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie Twente Airport
Beschreibung: Opdrachtgever is en blijft eigenaar van het gebied, inclusief Twente Airport, maar beoogt de exploitatie en het beheer van Twente Airport over te dragen aan een marktpartij. De Concessiehouder handelt zelfstandig en voor eigen rekening en risico, binnen de kaders van de concessieovereenkomst. De Concessiehouder is verantwoordelijk voor het operationeel en commercieel functioneren van Twente Airport, waaronder begrepen het luchthavenbeheer, het aantrekken van gebruikers en klanten, het voldoen aan toepasselijke wet- en regelgeving, zoals het Luchthavenbesluit en het verkrijgen en behouden van de benodigde vergunningen, ontheffingen en toestemmingen. Bij de exploitatie dient de Concessiehouder rekening te houden met de geldende beleidskaders, omgevingsplan en andere wet- en regelgeving, waaronder het Luchthavenbesluit en enkele koepelvergunningen. Zie de aanbestedingsstukken. Raming van de opdracht is gebaseerd op 50 jaar (initiële looptijd en mogelijke verlengopties) inclusief eenmalig de bijdrage in het groot baanonderhoud bij aanvang.
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Fase 1 is de selectiefase, fase 2 is de dialoogfase en fase 3 is de inschrijvings- en gunningsfase. Selectie op basis van geschiktheidseisen en selectiecriteria. Maximaal 3 gegadigden gaan door naar de dialoogfase en maximaal 3 gegadigden mogen een inschrijving indienen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63731000 Betrieb von Flughäfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45235200 Bauarbeiten für Start- und Landebahnen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdrachtgever is en blijft eigenaar van het gebied, inclusief Twente Airport, maar beoogt de exploitatie en het beheer van Twente Airport over te dragen aan een marktpartij. De Concessiehouder handelt zelfstandig en voor eigen rekening en risico, binnen de kaders van de concessieovereenkomst. De Concessiehouder is verantwoordelijk voor het operationeel en commercieel functioneren van Twente Airport, waaronder begrepen het luchthavenbeheer, het aantrekken van gebruikers en klanten, het voldoen aan toepasselijke wet- en regelgeving, zoals het Luchthavenbesluit en het verkrijgen en behouden van de benodigde vergunningen, ontheffingen en toestemmingen. Bij de exploitatie dient de Concessiehouder rekening te houden met de geldende beleidskaders, omgevingsplan en andere wet- en regelgeving, waaronder het Luchthavenbesluit en enkele koepelvergunningen. Zie de aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is een herzieningsclausule van toepassing. Zie selectieleidraad. De overeenkomst kan worden verlengd of de erfpachtovereenkomst kan onder voorwaarden worden gewijzigd in een eeuwigdurende erfpachtovereenkomst. Zie de selectieleidraad voor de ruimte voor wijzigingen die wordt geboden in de dialoogfases.