2. Verfahren
Verfahren
Titel: BAI.272.32.2025 Dostawa taśm barwiących i etykiet samoprzylepnych do drukarek termotransferowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa taśm barwiących i etykiet samoprzylepnych do drukarek termotransferowych w podziale na dwa zadania częściowe: zadanie częściowe nr 1: dostawa taśm barwiących do drukarek termotransferowych; zadanie częściowe nr 2: dostawa etykiet samoprzylepnych do drukarek termotransferowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 (dotyczy zadania częściowego nr 1) oraz 2.2 do SWZ (dotyczy zadania częściowego nr 2) – Opis przedmiotu zamówienia – formularz asortymentowo – cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dla każdego zadania częściowego.
Interne Kennung: BAI.272.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192300 Farbbänder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192800 Selbstklebende Etiketten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1 – dostawa taśm barwiących do drukarek termotransferowych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 (dotyczy zadania częściowego nr 1) – Opis przedmiotu zamówienia – formularz asortymentowo – cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dla każdego zadania częściowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe nr 2 – dostawa etykiet samoprzylepnych do drukarek termotransferowych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ (dotyczy zadania częściowego nr 2) – Opis przedmiotu zamówienia – formularz asortymentowo – cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dla każdego zadania częściowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30192800 Selbstklebende Etiketten