2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sustav za raspodjelu mrežnog prometa
Beschreibung: Ponuda obuhvaća analizu, izradu dizajna, nabavu i implementaciju Load Balancing (LB) sustava za balansiranje aplikativnog prometa, te migraciju postojećih servisa na nove uređaje. Postojeće LB rješenje je bazirano na F5 BIG-IP LTM sustavu, i to sa hardverskim uređajima.
Interne Kennung: 3/26-OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000