See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów gr. D dla JW 4101 w Lublińcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup Pojazdów Operacyjnych Wojsk Specjalnych (WS) grupy D do przewozu ładunków z systemem załadowczym, wyposażony w zestaw do załadunku kontenerów typu ISO 1C/1CC wraz z hakową platformą załadowczą typu FLATRACK.
Vorherige Bekanntmachung: 197549-2026
Interne Kennung: 4/OIB/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojazdów gr. D
Beschreibung: Z uwagi na poufny charakter informacji w opisie przedmiotów zamówienia, OPZ zostanie przekazany wyłącznie wykonawcom, którzy zostaną zaproszeni do II etapu składania ofert, poprzez przesłanie przez Zamawiającego informacji na wskazany przez Wykonawcę e-mail.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zakupie dodatkowych ilości pojazdów zgodnie z ilością określoną szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia przekazanym na II etapie postępowania.