See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ruchomych głów opartych na źródle światła LED wraz z dedykowanymi skrzyniami transportowymi
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ: „Opis przedmiotu zamówienia”, dalej zwanym „OPZ”. 2. Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia Zamawiającemu gwarancji jakości na okres co najmniej 60 miesięcy, przy czym okres gwarancji podlega ocenie w kryteriach oceny ofert do maksymalnej wartości 84 miesięcy. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi jedną kategorię zakupową i ze względu na tożsamość przedmiotową w żaden sposób nie utrudnia małym i średnim przedsiębiorcom złożenia oferty. Ponadto podział zamówienia na części wiązałby się z nadmiernymi trudnościami technicznymi, tj. potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia i mógłby zagrozić jego właściwemu wykonaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 312063-2026
Interne Kennung: 5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001