See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis urządzeń instalacji, klimatyzacji, wentylacji , agregatów chłodniczych na terenie Poznania, Biedruska i Nowego Tomyśla w latach 2027-2028
Beschreibung: Serwis urządzeń instalacji, klimatyzacji, wentylacji , agregatów chłodniczych na terenie Poznania, Biedruska i Nowego Tomyśla w latach 2027-2028
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad. 1 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Poznania i Nowego Tomyśla
Beschreibung: Zad. 1 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Poznania i Nowego Tomyśla
Interne Kennung: Zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zad 3 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Dolaszewa i Piły
Beschreibung: Zad 3 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Dolaszewa i Piły
Interne Kennung: Zad.3
Los: LOT-0003
Titel: Zad 2 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w budynkach nr 2, 3, 10, 11, 17, 18, 22, 27, 48, 64 przy ul. Wojska Polskiego 86-90 w Poznaniu
Beschreibung: Zad 2 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w budynkach nr 2, 3, 10, 11, 17, 18, 22, 27, 48, 64 przy ul. Wojska Polskiego 86-90 w Poznaniu
Interne Kennung: Zad.2 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w budynkach nr 2, 3, 10, 11, 17, 18, 22, 27, 48, 64 przy ul. Wojska Polskiego 86-90 w Poznaniu
Los: LOT-0004
Titel: Zad 4 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji (central wentylacyjnych, wentylatorów dachowych, destryfikatorów, kurtyn powietrznych klap pożarowych i chłodnicy wentylatora) w bud. 19 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile
Beschreibung: Zad 4-Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji (central wentylacyjnych, wentylatorów dachowych, destryfikatorów, kurtyn powietrznych klap pożarowych i chłodnicy wentylatora) w bud. 19 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile
Interne Kennung: Zad.4
Los: LOT-0005
Titel: Zad 5 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Biedruska
Beschreibung: Zad 5 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie Biedruska
Interne Kennung: Zad.5
Los: LOT-0006
Titel: Zad 7 - Serwisowanie agregatów wody lodowej firmy DAIKIN i CLINT w bud. 19 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile
Beschreibung: Zad 7 - Serwisowanie agregatów wody lodowej firmy DAIKIN i CLINT w bud. 19 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile
Interne Kennung: Zad.7
Los: LOT-0007
Titel: Zad 6 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji, agregatów skraplających firmy; SMAY, SYSTEMAIR, EMERSON i LG w Strażnicy Pożarowej oraz urządzeń wentylacyjnych firmy VTS i VENTURE w bud. 287, 288 w Porażynie
Beschreibung: Zad 6 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji, agregatów skraplających firmy; SMAY, SYSTEMAIR, EMERSON i LG w Strażnicy Pożarowej oraz urządzeń wentylacyjnych firmy VTS i VENTURE w bud. 287, 288 w Porażynie
Interne Kennung: Zad.6
Los: LOT-0008
Titel: Zad 8 - Serwisowanie szaf klimatyzacyjnych, agregatów skraplających i wytwornicy wody lodowej firmy AERMEC w bud. 19 i 12 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile i w bud. 252 w Porażynie oraz central wentylacyjnych firmy SWEGON w Strażnicy Pożarowej w Porażynie
Beschreibung: Zad 8 - Serwisowanie szaf klimatyzacyjnych, agregatów skraplających i wytwornicy wody lodowej firmy AERMEC w bud. 19 i 12 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile i w bud. 252 w Porażynie oraz central wentylacyjnych firmy SWEGON w Strażnicy Pożarowej w Porażynie
Interne Kennung: Zad.8
Los: LOT-0009
Titel: Zad 9 - Serwisowanie agregatów skraplających i klimatyzatorów firmy FUJITSU w bud. 19, 12 i 24 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile
Beschreibung: Zad 9 - Serwisowanie agregatów skraplających i klimatyzatorów firmy FUJITSU w bud. 19, 12 i 24 przy Al. Powstańców Wlkp. 180 w Pile
Interne Kennung: Zad.9
Los: LOT-0010
Titel: Zad 10 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji (firmy MITSUISHI ELECTRIC i SWEGON) w bud. 28 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu
Beschreibung: Zad 10 - Serwisowanie urządzeń klimatyzacji (firmy MITSUISHI ELECTRIC i SWEGON) w bud. 28 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu
Interne Kennung: Zad.10
Los: LOT-0011
Titel: Zad 11 - Serwisowanie urządzeń instalacji wentylacji i klimatyzacji firmy VBW, VTS, MDV, AERMEC< SENDO, VENTURE i JEVEN w bud. 1, 52, 45, ACP 11 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu
Beschreibung: Zad 11 - Serwisowanie urządzeń instalacji wentylacji i klimatyzacji firmy VBW, VTS, MDV, AERMEC< SENDO, VENTURE i JEVEN w bud. 1, 52, 45, ACP 11 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu
Interne Kennung: Zad.11
Los: LOT-0012
Titel: Zad 12 - Serwisowanie urządzeń instalacji i wentylacji w obiekcie przy ul. Dąbrowskiego 252 (pływalnia) w Poznaniu
Beschreibung: Zad 12 - Serwisowanie urządzeń instalacji i wentylacji w obiekcie przy ul. Dąbrowskiego 252 (pływalnia) w Poznaniu
Interne Kennung: Zad.12
Los: LOT-0013
Titel: Zad 13 - Serwisowanie kontenerów z klimatyzacją w obiektach administrowanych w 14 Wojskowym Oddziale Gospodarczym
Beschreibung: Zad 13 - Serwisowanie kontenerów z klimatyzacją w obiektach administrowanych w 14 Wojskowym Oddziale Gospodarczym
Interne Kennung: Zad.13